Odlučovače

Odlučovače olejů, kapalin a tuků

HAASE

Oiltrend logo

Odlučovače

Odlučovače minerálních olejů, lehkých kapalin a tuků

Odlučovače zabraňují vniknutí minerálních olejů, lehkých kapalin nebo tuků (zejména těch, které jsou hořlavé nebo mohou vytvářet výbušnou směs) do kanalizace. V závislosti na oblasti použití nabízíme různé typy odlučovačů:

Nádrže ze sklolaminátu GRP

Nadzemní nádrže Haase se skládají z laminátu vyztuženého kompozitním materiálem ze skleněných vláken. Tento materiál se vyznačuje vysokou chemickou a mechanickou odolností. Nádrže jsou proto odolné vůči stárnutí a povětrnostním vlivům, nekorodují a jsou odolné vůči běžným teplotám. Více informací o sklolaminátu a různých výrobních procesech naleznete na následující stránce (odkaz na Technologie)

O Haase tank

Německá společnost Haase Tank GmbH je na trhu již více než 50 let. Od roku 1991 vyrábí robustní a obzvláště bezpečné nádrže na topný olej, akumulační nádrže na vodu, skladovací nádrže na chemikálie, odlučovače a obložení z plastu vyztuženého skleněnými vlákny (GRP). Umělá hmota vyztužená skelnými vlákny je prostá koroze, tvarově stabilní, odolná proti stárnutí a absolutně zápachutěsná. To poskytuje množství možností využití od zásobníků na vodu, přes nádrže na kapaliny ohrožující prostředí (např. oleje,chemikálie,odpadní vody), skladovací šachty až po tvarové díly. Naše produkty najdete po celém světě v obytných a kancelářských budovách, průmyslových společnostech, obchodních centrech i hotelech.

Firma Oiltrend má od roku 1996 výhradní zastoupení společnosti Haase pro Českou republiku.